Sitodruk

Technika druku, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę.

Największą jego zaletą jest trwałość. Poza tym, sitodruk można stosować zarówno w przypadku materiałów z poliestru, jak i bawełny.

Szeroka paleta barw, która uzyskiwana jest poprzez najlepszej jakości farby, daje możliwość wykreowania praktycznie każdego wzoru, jaki klient sobie tylko zażyczy.

Skorzystaj z naszej oferty, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Poznaj Korzyści

Nadruki na odzieży są jednym z najskuteczniejszych rodzajów reklamy. Rzucająca się w oczy koszulka z dobrze zaprojektowanym logo lub sloganem firmy, gwarantuje że potencjalny klient zwróci na nią uwagę i bardziej zainteresuje się jej usługami. Jest to szczególnie ważne podczas budowania marki.

Należy mieć na uwadze również to, że pracownicy z logiem firmy na ubraniu roboczym prezentują się o wiele bardziej profesjonalnie, przez co wizerunek firmy jest o wiele bardziej pozytywny.

Koszulki z przykuwającym oko logiem lub sloganem idealnie nadają się jako prezent dla klientów. Dzięki temu, poza zadowoleniem klienta, można zyskać darmową reklamę naszej firmy.

Na czym drukujemy

– Koszulkach (T-Shirt)
– Koszulkach polo
– Bluzach
– Koszulach
– Polarach
– Kamizelkach
– Kamizelkach odblaskowych
– Torbach ekologicznych
– Odzieży roboczej